حرف بزن حرف بزن سال هاست

تشنه ی یک صحبت طولانی ام. 

محمد علی بهمنی

+کلمه، کلمه. حرف هایی از نوع نوشته. نوشتن. نوشتن. نوشتن. نوشتن برای من خطرناک است. خیلی نوشتن را دوست دارم اما مثل خیلی از چیزهای دیگری که دوست دارم، برایم مضر است.

+انسان باید مدام در حال مراقبت از ذهنش و افکارش، یا همان مراقبه باشد. غفلت یعنی بازگشت از تمام راهی که با کلی زحمت و دقت و مراقبت، به سختی طی کرده ای. غفلت یعنی فلاش بک. هرچند مراقبه، به شدت انرژی می گیرد. راستی، تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بعضی ها از اولین کسی که خوششان می آید، طرف هم از آن ها خوشش می آید و ازدواج هم می‌کنند، ولی عده ای دیگر دچار چالش بزرگی به نام نرسیدن و نشدن و مانند این ها می شوند و خوب واقعا زندگی و روحیه ی گروه اول با گروه دوم زمین تا آسمان متفاوت خواهد شد. اگر زندگی را تحلیل کنیم، واقعا پیچیده است و مبهم و نامفهوم.

+من از درمان و درد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسندد. 

باباطاهر

+تو اگر بخواهی، همه چیز سهل است.

+تمام بخش های این پست، کاملا به هم مرتبطند، تنها بی‌ربط «می نمایند»؛ دقیقا مثل زندگی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

FinTech پایگاه اینترنتی شهر گیوی چشمه جاری دانلود مجموعه جدیدتربن ها و بهترین ها پایگاه اطلاع رسانی مهندس امیر موسوی_ Amir Mousavi بماند یادگار کلود دانلود سوله واسکلت فلزی پارس آسیا راویان سپاه سیدالشهداء (ع)